• Producent: Bell Laboratories
  • Kategoria: Wabiki na zwierzęta
DETEX BLOX wabik na szczury, myszy do monitoringu obecności gryzoni.

DETEX BLOX z Lumitrack jest nietoksyczną przynętą ze specjalnym dodatkiem, który sprawia, iż ​​odchody gryzoni świecą jasnozielonym światłem w świetle UV.
DETEX z Lumitrack jest koniecznym narzędziem do monitorowania dynamiczności gryzoni,teraz można go też użyć do śledzenia przemieszczania się gryzoni i identyfikacji ich miejsc schronienia. Odchody gryzoni, które spożywały DETEX z Lumitrack, wydają się normalne w zwykłym świetle, ale świecą jasnozielonym światłem pod światłem UV. Śledząc te odchody możesz zidentyfikować konkretny gatunek i wielkość inwazji i śledzić ruch gryzoni na obszarach ich żerowania i identyfikować miejsca gniazdowania. Aktywne nory stają się widoczne także pod światłem UV.Nowy DETEX z Lumitrack jest rewelacyjny do monitorowania dynamiczności gryzoni w szkołach, magazynach żywności, ogrodach zoologicznych, parkach i innych wrażliwych miejscach. Po wykryciu dynamiczności gryzoni, możesz zastąpić nietoksyczną przynętę trutką na gryzonie, pułapkami albo lepem na myszy, żeby pozbyć się plagi i wytępić szczury i myszy.
DETEX BLOX jest wytwarzany przy pomocy nad wyraz smacznej dla gryzoni formuły przynęty opracowanej przez amerykańską markę Bell. Wabik mieści elementy spożywcze. Pojedyncza kostka waży 20g.
Otwór we wnętrzu DETEX Blox pozwala zabezpieczyć przynetę na pionowych lub poziomych prętach we wnętrzu wytrzymałych na ingerencję stacji deratyzacyjnych.Jak sprawdzić czy w naszym otoczeniu znajdują się myszy lub szczury?

Jak sprawnie sprawdzić czy w naszym otoczeniu bytują gryzonie? Odpowiedzią na to pytanie są kostki DETEX, specjalna substancja do monitoringu obecności myszy i szczurów. Kostkę do monitoringu na myszy i szczury wystarczy umieścić w chwytaczu na gryzonie, myszołapce bądź przy ścianie.
Wysoka sprawność w monitoringu występowaniu gryzoni:

- umożliwiają sprawdzenie występowaniu gryzoni,
- pomocny przy lokalizacji intensywnych nor i poziomu inwazji
- nietoksyczne, bezpieczne dla ludzi
- zawierają substancje fluorescencyjne
- wykonane w USA

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Podobne produkty w kategorii Wabiki na zwierzęta