Kapsułki Chela-Mag B6 kaps.x 60 /Olimp Ocena produktu:

od 29,99 PLN

  • Producent: Olimp Labs
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: kapsułki
Oferty (2)
Opis produktu

Chela- Mag-B6® jest suplementem diety zawierającym magnez w formie chelatu aminokwasowego ALBION®, który wzbogacony został o witaminą B6.

Chela- Mag-B6® to nadzwyczajnej jakości suplement, który uzupełnia niedobory magnezu. Jest to nieszablonowy i progresywny towar, zawierający chelat aminokwasowy magnezu ALBION® o wysokiej biodostępności i skuteczności działania, która pozostała potwierdzona w przeprowadzonych badaniach naukowych. Chelat aminokwasowy magnezu ALBION® użyty w preparacie Chela- Mag-B6® nie rozpada się na jony i wchłania się dopiero w jelicie cienkim, cała cząsteczka chelatu aminokwasowego magnezu transportowana jest do potrzebujących magnezu komórek, a jego ewentualny nadmiar jest usuwany bez szkody dla organizmu.

Na niedobór magnezu w organizmie wyjątkowo narażone są osoby, które:

  • prowadzą intensywny tryb życia,
  • narażone są na nadmierny długotrwały stres,
  • prowadzą dużą energiczne fizycznie,
  • piją kawę
  • piją umiarkowane albo pokaźne ilości alkoholu,
  • palą tytoń


Należy zwrócić uwagę, że zapotrzebowanie na ten pierwiastek zwiększają rónież choroby występujące w wieku podeszłym, takie jak: niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze czy cukrzyca. Suplementację preparatem Chela- Mag-B6® powinny uwzględnić dodatkowo osoby stosujące niezbilansowaną względnie ubogokaloryczną dietę.

Dawkowanie
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety.

komponenty
bisglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu ALBION®), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E171

Przed wykorzystaniem zapoznaj się z ulotką, która mieści wyznaczonia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie, a także dane dotyczące użytkowania artykułu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie wykorzystywany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały