Kapsułki Olimp Gold-Vit D3+K2 30 kaps. Ocena produktu:

od 24,50 PLN

  • Producent: Olimp
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: kapsułki
Oferty (2)
Opis produktu

Gold-Vit D3 + K2 / jest to suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps zawiera wysoką ilość witaminy D (D3) w dawce aż 4000 j.m. Produkt uzupełniono o naturalną witaminę K z natto, występującą w najistotniej przyswajalnej i najaktywniejszej formie – menachinonu-7 (witamina K2).Witamina D pomaga w korzystnym funkcjonowaniu układu wytrzymałościowego, przyczynia się do dobrego wchłaniania wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, a także podobnie jak witamina D, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
produkt wskazany dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w witaminy D i K, w szczególności rekomendowany osobom przebywającym na słońcu mniej niż 15 minut dziennie, stosującym kremy z filtrem UV, intensywnym fizycznie, osobom starszym, jak na dodatek dbającym o utrzymanie zdrowych kości.
zastosowanie: suplementacja diety w komponenty zawarte w produkcie.
Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku.
elementy: olej słonecznikowy, witamina K (menachinon-7 – witamina K2 otrzymywana z soi poprzez fermentację), witamina D (cholekalcyferol – witamina D3), przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli; element otoczki – żelatyna.
1 kapsułka zwiera: Witamina D (D3) 100µg (4000 j.m.) (*2000%), Witamina K (K2) 50µg (*67%).
*RWS-Referencyjna Wartość Spożycia.
Przeciwwskazania: w sytuacji przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem. Nie stosować innych preparatów z witaminą D lub K. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały