Bio Chef Atlas Whole Slow Juicer Ocena produktu:

od 1549,00 PLN

oszczędzasz do 6%

 • Producent: Bio Chef
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Funkcje: blokada kapania
 • Kolor: srebrny, czarny, bordowy
 • Moc: 150 W
 • Prędkość obrotowa: 67 obr/min
 • Pojemnik na sok: tak
 • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (4)
Opis produktu

BioChef Atlas Whole Slow Juicer

atuty

Dożywotnia gwarancja na silnik

5 lat gwarancji na pozostałe części

przystępne mycie urządzenia

dane techniczne
BioChef to najmocniej niesamowita wyciskarka do soków!

Wyciskarka soku BioChef Atlas ma największy otwór wsadowy ze wszystkich dostępnych wyciskarek na rynku aż 8 cm x 9 cm, co czyni ją najistotniej niesamowitym urządzeniem które wyciska dużo szybciej i wygodniej niż inne wyciskarki.

Dzięki zaawansowanej technologii nie ma potrzeby już krojenia owoców takich jak jabłka, marchew, pomarańcz, a średniej wielkości grejpfruty, które zmieszczą się bezproblemowo do otworu.

BioChef Atlas Whole Slow Juicer to wyciskarka soku nieprzeciętna na wszystkie zapotrzebowania i istotnie rekomendowana osobom które nie chcą spędzać kilkudziesięciu minut na krojeniu i przygotowywaniu soku przez wrzucanie malutkich kawałków do wyciskarki. Najlepsze rozwiązanie dlaBio Chef Whole Slow Juicer ludzi zabieganych i zapracowanych bo gotowy sok mamy w kilka minut. Cykl Wyciskania soku w BioChef Atlas Whole Slow Juicer jest do czterokrotnie szybszy od wyciskarek z niepokaźnym otworem wsadowym, pomimo zastosowaniu wolnoobrotowego systemu wyciskania wałka który wyciska z szybkością 67 obr/min.

Biochef Whole Slow Juicer genialnie sprawdza się dodatkowo jako wyciskarka soków w punktach gastromomicznych znikomych oraz obfitych. Ze względu na niedługi czas wyciskania i mycia jest zdecydowanym liderem wśród wyciskarek które mogą być używane w gastronomii.

Wyciskarka Soku BioChef Atlas Whole Juicer jest w 100 % bezpieczna, posiada specjalne zabezpieczeniem przed włożeniem dłoni przez dzieci. Podczas zakupu wyciskarki do soków z dużym otworem trzeba szczególną uwagę zwrócić na to żeby wyciskarka była bezpiecznym urządzeniem dla nas i głównie dla naszych pociech. Genialną atrakcją dla dzieci jest możliwość wyciśnięcia sobie swego ulubionego i najsmaczniejszego soczku. W innych wyciskarkach nie jest to bezpieczne ponieważ nie posiadają specjalnych zabezpieczeń przed włożeniem raczek czy niebezpiecznego przedmiotu obcego. W wyciskarce BioChef Whole Juicer bez obaw można wyciskać soki wspólnie ze swymi pociechami bez zbędnych nerwów, obaw i niebezpieczeństw ponieważ wyciska jest świetnie zabezpieczona dzięki specjalnej komorze do której najpierw wpada produkt a następnie dopiero po zamknięciu komory nasz owoc albo warzywo wpada do ślimaka wyciskającego co najważniejsze i znaczne BEZ KONIECZNOŚĆI WCIASKANIA OWOCÓW I WARZYW TŁOCZKIEM. Owoce i warzywa wpadają same i nie trzeba używać do tego żadnej siły.

nowoczesny Design i elegancja w kuchni

Wyciskarka Biochef Whole Juicer jest wyposażona w najszczególniej designerską obudowę tak jak w poprzednim modelu Atlas Slow Juicer, obudowa wyciskarki wygląda imponująco i nowocześnie. Każdy element wyciskarki jest przemyślany i wytwarzany z najlepszych materiałów które są w pełni z bezpiecznych materiałów dopasowanych do kontaktu z żywnością. Dzięki czterem ładnym kolorom (czerwony, metaliczny, czarny, a także biały) każdy może złączyć doskonale wyciskarkę do własnego wnętrza, a także potrzeb i wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer będzie upiększać każdy blat kuchenny.

Biochef Atlas Whole Juicer to najzdrowszy świeży smak soku, pełnego elementów odżywczych.

W wyciskarce soku BioChef Atlas Whole Juicer przygotujesz:
 1. soki klarowne choćby z najtwardszych owoców i warzyw oraz liści, traw i ziół
 2. gęste soki i musy, papki dla dzieci (dzięki drugiemu sitku które jest w pakiecie)
 3. wyciśniesz buraki na pyszny odżywczy sok, z którego przygotujesz barszczyk na ciepło ograniczając jego gotowanie jedynie do podgrzania
 4. przeciery, np. Przecier pomidorowy, przecier z owoców
 5. pure ziemniaczane
 6. mleko z orzechów
 7. syrop z cebuli na przeziębienie, ekstrakt z gotowanego siemienia lnianego na zgagę i wrzody żołądka, sok z pokrzywy i mniszka lekarskiego
Wyciskarka soku BioChef Atlas Whole Juicer jest wspaniała dla Ciebie, jeśli
 1. dbasz o linię
 2. jesteś na specjalistycznej diecie zdrowotnej, np. Terapia Doktora Gersona itp.
 3. dbasz o swoje zdrowie i wygląd ale przykładasz dużą wagę do korzystnego smaku
 4. jesteś wegetarianką/wegetarianinem, weganem i odżywiasz się Raw food
 5. masz markę i zależy Ci by Twoi pracownicy byli zdrowi
 6. jesteś rodzicem zatroskanym o zdrowie swych dzieci
 7. jesteś restauratorem, szefem kuchni, kucharzem, prowadzisz catering wyciskarka najlepiej ze wszystkich przystępnych pasuje do gastronomii

Trzy Sitka w zestawie: pierwsze do soków krystalicznych z nieznacznymi otworami, drugie do musów, przecierów, deserów i pożywnych papek dla dzieci z ogromną zawartością żywych witamin i enzymów oraz trzecie sitko zakładane na pojemnik na sok, do jeszcze bardziej przejrzystych soków bez miąższu i błonnika wykorzystywanych do terapii sokami np. Terapii Gersona.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego minimalistycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewiele znaczące, iż sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak bardzo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innemy systemowi filtracji wyprodukuje genialnie czysty sok.

bezusterkowy silnik indukcyjny o mocy 150 W

Silnik w wyciskarce BioChef Atlas Whole Juicer jest niesamowity ponieważ jest praktycznie bezusterkowy i nie sprawia żadnych kłopotów użytkownikom, Dowodem na bezusterkowość wyciskarki jest faktproducent udziela gwarancji dożywotniej na silnik, a także 5 lat na części. Jest to najdłuższy okres gwarancji na rynku wyciskarek soku.

prędkie i nieskomplikowane mycie wyciskarki Biochef Atlas Whole Juicer jest nad wyraz ważnym jej atutem.

Aby umyć wyciskarkę BioChef po zrobieniu soku tylko zatkać zatyczkę wylotu soku wlać trochę ciepłej wody i wyciskarka gotowa jest do dalszej pracy i wyciskania innych artykułów nie mieszając przy tym smaku czy koloru z poprzedniego soku. Pod koniec dnia części wyciskarki wystarczy umyć pod bieżącą wodą zajmuje to około minuty!

GE ULTEM

Części wyciskające wykonane z najszczególniej odpornego i niezniszczalnego tworzywa GE Ultem, jest to technika wykorzystywana przez NASA, i w medycynie do realizowania narzędzi chirurgicznych.

BPA FREE

Urządzenie wolne od BPA ( bisfenol A ) i innych zgubnych tworzyw sztucznych, zamiast tego wykorzystano bezpieczny dla zdrowia i istotnie wytrzymały Tritan.

Skład zestawu
 • + 1 SZT. KORPUS WYCISKARKI
 • + 1 SZT. KOMORA ZSYPOWA
 • + 1 SZT. MISA
 • + 1 SZT. ŚLIMAK
 • + 1 SZT. NIEKAPEK
 • + 1 SZT. SITKO DO SOKÓW GĘSTYCH
 • + 1 SZT. SITO DO SOKÓW przezroczystYCH
 • + 1 SZT. SITKO DO PRZECEDZANIA SOKÓW
 • + 1 SZT. SZCZOTKA OBROTOWA
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA SOK
 • + 1 SZT. POJEMNIK NA PULPĘ
 • + 1 SZT. POPYCHACZ
 • + 1 SZT. SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA
 • + 1 SZT. INSTRUKCJA OBSŁUGI
 • + 1 SZT. KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI
 • + 1 SZT. PŁYTA DVD

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki