Champion 2000+ Ocena produktu:

od 1500,00 PLN

 • Producent: Champion
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Kolor: biały, czarny
 • Moc: 420 W
 • Prędkość obrotowa: 1400 obr/min
Oferty (2)
Opis produktu
Wyciskarka soków Champion konwencjonalna od 1955r. Weteranem Wyciskania Soków

dostępnE barwy:

BIAŁY, CZARNY, MIGDAŁOWY(KREMOWY)


+ MŁYNEK DO MIELENIA ZBÓŻ

Każdy powinien posiadać wyciskarkę do soków w domowej kuchni!

Wyciskarka Champion Juicer korzysta z niepowtarzalnej metody zwanej wyciskanie soku w procesie żucia włókien i rozdzielanie komórek warzyw i owoców, co więcej błonnika, enzymów, witamin i mikroelementów. Żucie, wyciskanie soku metoda ta jest stanowczo zalecana poprzez wszelkie instytuty badań osiągania jak najzdrowszego soku.

Każdy powinien posiadać w domu Champion Juicer do wyciskania soku z owoców i warzyw, zachęcony do zdrowego trybu życia i naturalnego odżywiania i uzdrowienia organizmu.

najlepszy dietetyk Dr Norman Walker żył długo,przeważnie w zdrowiu prawie 100 lat. Zawsze pił świeże soki zrobione z Mistrzem CHAMPIONEM lub prasą Norwalk Juicer, którą w dodatku nad wyraz poleca. Bardzo ważny dla zdrowia atrakcyjny film na temat naturalnego odżywiania i kliniki leczenia ludzi sokami nawet z najcięższych chorób nowotworowych według metody Dr. MaXa Gersona znajduje się pod linkiem: Lekarstwo na raka pozostało wynalezione w 1928 roku

Podchodząc do zdrowia, a także leczenia medycznego wyłącznie w sposób ekologiczny, a zdolność i jakość życia człowieka i każdej istoty żywej, uzależniając od dostępu do stałego życia w naturalnie żywym środowisku ekologicznym, tak jak mówi syberyjska ANASTAZJA o czym więcej na ten temat i informacjach opisowych tych urządzeń jest na jej stronie internetowej. Znajdują się tam dodatkowo szersze informacje o innych wyciskarkach, które tutaj oferujemy do wykonywania naj-zdrowszych soków, a także jest tam wiedza, o tym dlaczego soko-wirówki, niszczą rośliny i dając niską jakość soku, liczba, gęstość, smak, i zawartość pokarmową i energetyczną, poprzez co nie zaspokajając potrzeb żywieniowych organizmu. W trakcie gdy sok z wyciskarek jest pełnym pokarmem i jednocześnie lekiem z zawartością wszystkich potrzebnych składników.


Młyn Zbóż do Wyciskarki Soków Champion

Młynarskie zajęcie w każdym domu. Świeżo zmielona mąka jest jak świeży sok, pełne części odżywczych i enzymów. Wyciskarka Champion Juicer jest jedyną na rynku, które posiada wyposażenie młynarskie. Mąka, kukurydza i soja posiłki przygotowane z wyciskarki Champion, to młynarskie przyłączenie, aby wyprodukować i przygotować sobie więcej świeżych zdrowych, domowych pokarmów własnej roboty. Mają one Smak - są one ponadto pełne błonnika i substancji odżywczych brakujących z mąki zakupionych w sklepach.

Wielkość pojemnika młynka wynosi 4 kubki ziarna, mielenie trwa 8 minut, z tego wyprodukuje 6 filiżanek mąki. Można dowolnie przygotować mąkę, po prostu zemleć świeżą, przed pieczeniem albo na tygodniowy zapas i przechowywać w lodówce.

Młyn podłącza się i łatwo do urządzenia Champion. Młyn z żarnami w obudowie z aluminiowej konstrukcji pozwala na ustawianie grubości mielenia ziaren i istotnie ostre ostrza są asygnowane do ścinania całych ziaren w pył ze zmienną sprawnością. W jednostce z przodu dostosowującym skręcanym pokrętłem umożliwia się dobór między ustawieniem na drobną i grubą mąką.

W młynie mielimy wszelkie grube suche ziarna, pszenica, żyto, kukurydza, owies, jęczmień, ryż, jak również ziarna kawy, soi, pieprzu i więcej. Optymalne części, mają być gruntownie suche i twarde i wystarczająco niepokaźne, żeby przejść do świdra, które potem są mielone. Owies może być popękany na owsiankę. Nasiona nie nadają się do mielenia jak posiadają wysoką zawartość oleju, bo noży zalepią się. Orzechy są zbyt wielkie, aby zemleć w tym młynie, a także mają wysoką zawartość oleju.

Jednak sam mistrz wyciskania soków w użyciu z pustym otworem może zrobić masło orzechowe z różnorodnych orzechów: włoskich, nerkowca, ziemnych, macadamia, migdałów, sezamu po zmieleniu w młynku udarowym lub blenderze, dodając miodu poprzez włożeniem do urządzenia. To zdecydowanie najkorzystniejsza na rynku wyciskarka do soków i masła orzechowego.

Części: wszystkie części młynarskie są wymienne.

idealne referencje.. Niedawno klient zastąpił noże w swoim młynie po mieleniu mąki użytkowanej przez wszystkich z jego rodziny w ciągu okresu 10 lat. Jest szczególnie zadowolony z swego Młyna.

Dlaczego Wyciskarka elektryczna Soków? atuty wyciskania soku
 • miażdżenie wykorzystuje metodę ekstrakcji soku
 • wysoko uznawane przez przemysł zdrowia
 • Sok ma więcej błonnika, enzymów, witamin i minerałów
 • solidne i niezawodne 1/3 hp (km) silniki do końca zabudowane
 • nie psujący się, prosty w obsłudze, nietrudny do czyszczenia
 • najlepiej służy do mrożonych owoców miękkich, nie zatyka się
 • zamiennie jednej z części z wyciskania soku do homogenizacji
 • 3 lata gwarancji silnika, 10 lat gwarancji na ograniczone wadliwe części z fabryki
 • proste intuicyjne łatwe w użyciu wyciskanie soku i młynarskie zajęcie

Korzystamy z Champion Wyciskarki Soków niepowtarzalną metodą zwaną wyciskanie soku w procesie rozdrabniania, życia włókien i rozdzielanie komórek warzyw i owoców, co więcej błonnika, enzymów, witamin i mikroelementów. Metoda rozdrabniania i wyciskania soku jest niezwykle zalecane poprzez znawców i laboratoria zdrowia.

Każdy powinien mieć w domu Champion Juicer do wyciskania soku owoców i warzyw, namawiając do zdrowego trybu życia i naturalnego uzdrowienia.

Dziś po dziesięcioleciach życia osób upadających na zdrowiu i prędkiego starzenia się organizmu, obietnica życia dzięki zdrowej żywności ponownie zyskuje międzynarodową uwagę, jedynie na jej naturalnych właściwościach uzdrawiania i źródła energii. Zdrowe życie uzależnione jest spożywaniem żywności organicznej optymalnie przygotowanej, celem wprowadzenia do organizmu i są produktywnym sposobem odżywiania naszych ciał i uzdrawiania samodzielnie na co dzień. Zdrowe ciało jest zdrowe, kiedy przyjmujemy pokarm z enzymami, jak jest gęsty sok.

Żywa żywność, to świeża i minimalistyczna, są podstawą wszelkich programów zdrowego odżywiania, i posiadają niesamowite właściwości odmładzające i uzdrawiające. Zdrowa świeża, to żywa żywność, po której następuje:

 • poprawa niepodatności, czysta krew
 • wzrost energii, witalność, promowanie zdrowia
 • naturalne zarządzanie wagą, odżywione organy
 • detoksykacja i utrzymania struktury komórkowej

Największe korzyści z życia w żywności organicznej, które są istotne w enzymy i substancje odżywcze pozostają nienaruszone i mogą być zastosowane poprzez organizm. Kiedy żywność jest podgrzewana powyżej 44.C, większość tych enzymów i substancji odżywczych są zniszczone. Enzymy biorą udział w każdym procesie ciała. Kompletny system regulacyjny w organizmie zależy od enzymów i cierpi z ich wyczerpania. Wszystka świeża żywa żywność zawierają istotne enzymy. Do utrzymania życia parametry naszej żywności, muszą one być przechowywane świeże i minimalistyczne. Składowanie, ciepło, utlenianie, konserwanty i pestycydy, mają silny wpływ na intensywność enzymu, zmniejszenie korzyści dla zdrowia naszego ciała. Według badań medycznych, niedobór enzymu są powszechnie postrzegane w wielu chorobach chronicznych, takich jak alergie, otyłość, choroby serca, jak również ze starzeniem się społeczeństwa i niektórych rodzajów raka.

Organ składa się z bilionów żywych komórek, te z kolei potrzebują żywych komórek do ich masy, które mogą być znalezione w żywej żywności, jako najkorzystniejsze są przyswajane w formie gęstego Soku, lub w innych formach płynnych.

Wyciskanie soku jest szybkie w sposób dostarczający ciału alkaliczną zasadę i najważniejszą ("przemysłowa najnowocześniejsza żywność i napoje tworzą kwas w żołądku i rozchodzą się krzywdząco po organizmie człowieka"). Nadmiar kwasu w odżywianiu według ogólnych schematów jest z reguły bardziej prawdopodobna, żeby w ten sposób być podatnym na choroby zapalne warunki i ogólnie uszczuplone tlenem (nano-atomowym zawartym w sokach roślin) systemu ciała człowieka.

Dlatego do wielu pokarmów żywnościowych zaleca się używać Champion ponadto w przedsiębiorstwach, jednocześnie na soki, jak i zimne kremy jedną mocną maszyną. Champion Juicer można zobaczyć w Polsce i jest znany na rynkach całego świata. Pozwala przyjmować smaczne owoce mrożone icecreams. Oprócz wyciągania soków jednostka może poddać homogenizację artykułów na masy, tworzenia puree, żywność dla dzieci, sosy z owoców, z orzechów masło, SORBETY i icecreams - serwuje pyszne miękkie domowe lody z mrożonych owoców. Czyni przygotowanie żywności naturalnej bardziej atrakcyjne dla tych, co stosują ograniczoną dietę i nie znających treści żywności. Istnieje wyłącznie jeden załącznik dla Champion Juicer - urządzenie młynarskie do mielenia grubej mąki z ziaren takich jak, ryż, jęczmień, pszenica, owies i kukurydza, lub rozdrabniania ziarna kawy.

Champion Juicer nie jest urządzeniem, które kiedyś się zużyje i wyrzuca, długofalowy o mocy 1/3 KM silnik, jest łatwy do naprawy i części zamienne są dostępne, prosty w obsłudze i łatwe do czyszczenia.

Korzyści z Wyciskarki Champion

surowy sok z owoców i warzyw, ma niesamowite właściwości odmładzające i uzdrowienie. Ta żywa żywność, świeża i ascetyczna, są podstawą jakiegokolwiek programu do zdrowego odżywiania:

 • poprawa wytrzymałości, wzrost energii, oczyszczenie krwi, poprawa witalności
 • Zarządzanie wagą, odżywianie organów
 • detoksykacja i utrzymanie struktury komórkowej
Co czyni mistrz C hampion? Gorąco polecany!

Nasza pasja do promowania zdrowego trybu życia przez spożycie świeżych owoców i warzyw obejmuje niemal pół wieku, do wprowadzenia naszych pierwszych Champion Juicer. Od tego czasu mamy ciągle docenianie jego funkcjonowania i jego możliwości wzmacniają się precyzyjnie,wyszczególnić co porcji żywienia i smaku od owoców, warzyw i ziaren lubisz najbardziej.

Ten Champion 2000 + Wyciskarka * zawiera szereg funkcji, które wnoszą moc i wytrzymałość handlową Wyciskarki do soków bezpośrednio do Twojej kuchni w najkorzystniejszym centralnym i podręcznym miejscu:

Mistrz jest przystępny w użyciu.

Champion 2000 + Juicer nie wymaga nakrętki, śruby, wkręty albo zaciski. Połączenie może być zakończone w ciągu kilku sekund. Czyszczenie jest szybkie i przystępne.

Mistrz jest nad wyraz najróżniejszy.

wielka komora wsadowa zniża czas przygotowania przez wyeliminowanie konieczności cięcia warzyw na mniejsze kawałki. Oprócz świeżych soków, z tej jednostki mogą być także owocowe sosy, żywność dla dzieci, masła orzechowe, lody, sorbety i wszystkie wartościowe - smaczne owoce. Wymieniając pojedynczą część, a Wyciskarka jest natychmiast przekształcona w homogenizator mas. A młynarskie zajęcie rozszerza własne wybory do zdrowszego odżywiania zawartością ziarna i mąki.

Mistrz jest potężny.

Trwały silnik proponuje prawdziwą, moc efektywną przemysłowo dla poprawy cyklu rozdrabniania, tak że włókna złamane luzem w obszernych ilościach w swych zdrowych komórkach są nasycone znacznymi wartościami. Dryfujący kuter sprawnie oddziela sok z miazgi w jednej spokojnej, ciągłej - i pozornie prostej - operacji. (na dodatek: nie wymaga przerywania do oczyszczenia!)

Mistrz jest trwały.

długotrwały opór nie stanowi trudności dla konstrukcji ze stali nierdzewnej, jak też znosi aromaty z żywności. Wał ze stali rdzoodpornej jest uzupełniony przez temperowane noże ze stali nierdzewnej wmontowane bezpośrednio do głowicy, która przenosi siły. W ten sposób, noże nigdy nie są oddzielnie skręcane, nie plamią i nie rdzewieją. Trwałości w Champion 2000 + Wyciskarki jest wsparty poprzez 5 letnią ograniczoną gwarancję na wszystkie części wyciskające sok i 3-letnia gwarancję na silnik.

Champion dostarczamy do dowolnego miejsca.

Twój Champion Juicer 2000 + jest przeznaczony do produkcji najwyższej jakości soków i żywności. Różnicę widać w kolorze soku: ciemniejsze, bogatsze barwy zawierać będą obszerniejsze ilości pigmentów - i składników pokarmowych - zaspokajających pragnienie, a wyodrębniony miąższu ma blady kolor. Zapewniamy, że jest obfity wzrost w smaku. Mistrz soków za każdym razem będzie miała smak bogatszy, bardziej słodszy, o pełnej strukturze aniżeli sok znany z sokowirówek, który próbowaliście wcześniej.

W ten sposób Można mieć Mistrza w kuchni!

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki