Hurom HH Ocena produktu:

od 1099,00 PLN

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: funkcja reverse
  • Kolor: szary, bordowy, biały, granatowy, srebrny
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 78 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: nie
Oferty (3)
Opis produktu

Wyciskarka soku Hurom HH HU-700 Wyciskarka do soków Hurom HH Premium (HH-DBG06) to najnowsza generacja modeli Hurom na lato 2013 dostępna na rynku europejskim. Tego lata Hurom wprowadził dwa modele HU-600 (HF i HG) w obudowie ze stali nierdzewnej i jeden model HU-700 (HH) w obudowie plastikowej.

Wszystkie modele zaopatrzono w ulepszone części do wyciskania, przy czym design i materiały wykorzystane do wykończenia każdego z nich nieznacznie się różnią. Wyciskarki do soków Hurom to ulubieńcy sklepu Puregreen.

Poczynając od pierwszego modelu Hurom HU-100 do ostatnio dostępnego HU 400/500 obserwowaliśmy, jak części urządzenia są poddawane subtelnym polepszaniom pod względem funkcjonalności, sprawności i wytrzymałości.

W najnowszych modelach Hurom HU-600 i HU-700 nowe funkcjonalności i udoskonalenia są bardzo widoczne: oszałamiający design (Hurom HH to zwycięzca w kategorii Product Design w prestiżowym konkursie reddot design award 2013) zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym na sok – mniej bałaganu, dokładne odmierzanie porcji, funkcje mieszania i łatwiejsze czyszczenie przemodelowane silikonowe wycieraczki nie pozwalają, by zbyt dużo miąższu dostało się do soku nowy, pokaźniejszy pojemnik na sok – 500 ml z podziałką do odmierzania precyzyjnych porcji soku przed podaniem części wyciskające bez BPA nowa pozycja części wyciskających usprawniająca montaż sitko do wyciskania wytwarzane z GE Ultem, które poradzi sobie równocześnie z miękkimi owocami, jak i z twardymi owocami i warzywami 2 szczotki czyszczące do szybszego czyszczenia 10 letnia gwarancja na silnik i części dla sprzętów dla wykorzystania domowego praktyczny uchwyt, który nie występuje w modelach HU-600 Nowa wyciskarka do soków Hurom HU-700, zwana także „szefową", to bezusterkowe i wytrzymałe urządzenie do wyciskania soków dedykowane do wykorzystywania domowego.

To pierwsza miażdżąca wyciskarka do soków, o której z ręką na sercu możemy powiedzieć, iż potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Lepsza z myślą o prostej obsłudze, optymalnej prędkości wyciskania i jakości nowa wyciskarka do soków Hurom-700 to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, którym zależy na oszczędności czasu i prostocie wykorzystywania.

Przy projektowaniu nowej generacji wyciskarek Hurom nie pozwolono na żadne rozwiązania połowiczne, HU-700 będzie po prostu dumą każdej kuchni i nie będziesz jej chciał wymienić na inny model! technika – System wolnego wyciskania (SSS) W tradycyjnym poziomym systemie wyciskania wolnych szybkości powierzchnia wyciskania maszyn jest wyraźnie mniejsza, co ogranicza cały proces.

W Hurom ten proces udało się ulepszyć dzięki wynalezieniu pionowej wyciskarki do soków, przesunięciu mechanizmu wyciskania w górę urządzenia i zaimplementowaniu sitka o pokaźniejszej powierzchni. Dzięki temu sok szybciej przenika do pojemnika.

prędkość obrotu pozostała ta sama, jak dla wyciskarek pionowych starszego rodzaju, tj. 70-80 RPM, chociaż nowa generacja wyciskarek Hurom pozwala uzyskać litr soku w czasie o połowę krótszym. W przeszłości klienci sfrustrowani wolną szybkością wyciskarek poziomych skłaniali się ku wyciskarkom ścierającym, lecz te wyciskarki sporych prędkości utleniają sok, poprzez co traci on na wartości odżywczej, zawartości enzymów i nie może być przechowywany.

chociaż z nową generacją wyciskarek Hurom HU-700 ograniczasz czas przygotowania soku i możesz przechowywać efekty swej pracy przez 48 godzin przy znikomej utracie substancji odżywczych. Kolejna zaleta to mechanizm wyciskania przesunięty w górę urządzenia, dzięki czemu, gdy wkładasz elementy na sok do lejka jeden po drugim, składniki same przesuwają się w kierunku wałka ślimakowego eliminując potrzebę korzystania z tłoczka, za wyjątkiem warzyw liściastych.

Wałek ślimakowy i sitko stworzono z materiału GE-Ultem, który jest bezpieczny dla żywności, nie zawiera BPA i jest ośmiokrotnie bardziej wytrzymały aniżeli inne materiały – nigdy nie widzieliśmy, aby części wyciskarki Hurom popękały!

oryginalny system silikonowych wycieraczek obraca się pomiędzy miską na sok a wałkiem oczyszczając wydajnie wnętrze z miąższu i chroniąc urządzenie przez zatorem podczas pracy – ten system także udoskonalono w nowych modelach HU-600 i HU-700, przez co mniej miąższu przedostaje się do soku i czyszczenie przebiega wydajniej.

Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek Nowa silikonowa zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym soku daje przewagę nad starszymi modelami np.: krople soku nie rozlewają się w trakcie pracy. Poza tym zatyczka zezwala na zamknięcie otworu wylotowego, dzięki czemu miskę można napełnić wodą po zakończeniu wyciskania i pozwolić silikonowym wycieraczkom na wyczyszczenie urządzenia za Ciebie!

większą 500 ml miskę zaopatrzono także w podziałkę, dzięki temu możesz starannie porcjować sok i nalewać jego odpowiednią liczba do szklanki odginając zatyczkę. Naukowe wsparcie technice Hurom Dr Max Gerson (ze popularnego na cały świat Instytutu Gerson - https://www.gerson.org) zaleca mieszanie miąższu i soku po wyciśnięciu, by dostarczyć organizmowi więcej części odżywczych z miąższu.

Dzięki zatyczce nie-kapek miąższ i sok posiadają ze sobą dłuższy kontakt, a sok sprawnie wyławia składniki odżywcze z nabłonków komórek oraz włókien owoców i warzyw. Zamocowanie zatyczki nie-kapek w modelach Hurom HU 600 i HU 700 pozwala na przygotowanie do 500 ml soku, który mieści uzupełniające elementy odżywcze uzyskane ze zmieszania soku z miąższem w trakcie wyciskania soku przez wałek ślimakowy wyprodukowany z GE Ultem bez BPA.

Dlatego także dzięki wycieraczkom mieszającym sok uzyskujesz doskonale wymieszany sok z nieznaczną ilością piany czy fusów, który nalewasz odginając zatyczkę nie-kapek. Ta metoda mieszania była z reguły przypisywana jedynie drogim wyciskarkom z podwójnym wałkiem ślimakowym marek Greenstar, Angel czy Norwalk.

Zgodnie z artykułami opublikowanym poprzez Laboratoria Michelson i Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością wyciskarka do soków Hurom pozwala uzyskać o 42,7% więcej witaminy C i o 60,7% więcej witaminy A w porównaniu do tradycyjnych wyciskarek.

Badanie uzyskało atest FDA i USDA. Łatwość czyszczenia wyciskarki do soków Hurom HH (Hu-700) Czyszczenie dzięki obracającym się wycieraczkom. Wielu z nas nie przepada za czyszczeniem wyciskarki do soków, na szczęście z Hurom HU-700 i HU-600 to łatwizna!

Po prostu zatknij zatyczkę, wlej wodę przez lejek i uruchom urządzenie. Woda wypłucze z urządzenia pozostałości soku i miąższu. Nie załatwia to jednak ostatecznego mycia jednak niezwykle pomoże. Hurom HU-700 wyposażono także w dwie szczotki do czyszczenia, a jedna z nich ma małą, odłączaną szczoteczkę, z którą wyczyścisz trudno dostępne powierzchnie.

Zalecane użycie wyciskarki do soków Hurom HU 700 wyśmienicie wyciska twarde warzywa i owoce, a także, w kontraście do wyciskarek poziomych, doskonale radzi sobie także z miękkimi składnikami: jagodowatymi, ananasem czy pomarańczami.

Jeśli chcesz wyciskać sok z warzyw liściastych: trawy pszenicznej, szpinaku, jarmużu czy botwinki, wtedy lepiej spełni oczekiwania wyciskarka pozioma np.: Hurom GD czy Angel; chociaż jeśli szukasz niezawodnego i wszechstronnego urządzenia (wszystko w jednym), nic nie pobije Hurom HU 700 czy HU 600.

Ze względu na fakt, że pionowe wyciskarki do soków mogą wyciskać sok z miękkich owoców, twardych owoców, warzyw, warzyw liściastych i trawy pszenicznej, są one w naszej opinii bardziej wszechstronne. Lepiej radzą sobie ze składnikami miękkimi takimi, jak jagodowate, ananas, pomarańcze, z którymi zmagają się wyciskarki poziome.

jednak jeśli chcesz wyciskać sok przede wszystkim z trawy pszenicznej i warzyw liściastych, wtedy te drugie dają udoskonalone rezultaty. Podsumowując: Jeśli szukasz wyciskarki, która radzi sobie ze wszystkim bezkompromisowcami, wyciskarka wolnoobrotowa Hurom wydaje się oczywistym wyborem.

Hurom HU 700 – czas na koktajle, smoothies i mrożone desery. Po prostu rozmroź wybrane owoce, a choćby warzywa, i połącz je z jogurtem, mlekiem czy śmietaną – taki koktajl to zdrowa i genialna sugestia do śniadania, pożywnego lunchu czy pokaźnej kolacji.

Z Szefową przygotujesz przeróżne koktajle, smoothies i soki, a to wszystko dzięki wszechstronności HU 700, której nie oferują inne wyciskarki do soków wyciskające na zimno. Mleczna alternatywa Z wyciskarką do soków Hurom możesz samodzielnie przygotować mleko sojowe, migdałowe, ryżowe i z płatków owsianych spełniając równocześnie wszystkie żywieniowe zapotrzebowania swej rodziny.

Hurom 700 pomoże Ci wykreować nowy fason odżywiania, a uzyskane mleko można przechowywać w lodówce również przygotowywać świeżą porcję każdego dnia. Specyfikacja technologiczna: Nr modelu - HU-700 – linia HH Kod artykułu 9341061003052 typ wyciskania – wyciskanie wolnych szybkości na zimno – opatentowany system SSS™ (System wolno wyciskający), Silnik – silnik indukcyjny jednofazowy Częstotliwość - 50 Hz / 60 Hz dodatkowe części – wałek ślimakowy wykonany z Ultem, sitko, pojemniki, szczotki do czyszczenia, tłoczek wymiary – 16,7 cm x 23,7 cm x 39,8 cm Moc w watach - 150 W Napięcie - 240 V certyfikaty – certyfikat CE Części wyprodukowano z materiałów bez BPA – wytrzymałego poliwęglanu Ultem bez BPA Wyciskarka do soków Hurom HH (HU-700) to doskonały dobór, który spełni twoje oczekiwania w codziennym używaniu.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z małymi otworami Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki