Hurom HW Pro Ocena produktu:

od 199,00 PLN

oszczędzasz do 96%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
  • Kolor: stalowy, srebrny
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 60 obr/min
  • Ilość prędkości: 2
  • Pojemność pojemnika na sok: 1 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (5)
Opis produktu

WYCISKARKA SOKÓW DO GASTRONOMI HUROM HW PROFESSIONAL HW-SBE18 3 w 1 - trzy pełne zestawy mis do prędkiego przygotowywania rożnych wariantów soków, bez konieczności kryteria na mycie. Urządzenie zaprojektowane z myślą o komercyjnych wykorzystaniach w kawiarniach, restauracjach i hotelach oraz wszelkiego typu firmach, które specjalizują się w żywności i świeżych napojach.

Hurom HW to wyciskarka do gastronomi o rozszerzonej produktywności i wytrzymałości, która zezwala na pracę ciągłą z maksymalna wydajnością. Wyekwipowana jest w szereg rozwiązań poprawiających wydajność wyciskania soku i upraszczających prace w wymagających warunkach (np.

konieczność przygotowywanie przeróżnych soków w obfitych ilościach ) Jest to pierwsza komercyjna wolnoobrotowa wyciskarka do soków do gastronomi, zaprojektowana do specjalnie zastosowań mistrzowskich w restauracjach, hotelach i juice barach (HoReCa).

Poznaj mistrzowską wyciskarkę soków do gastronomi obszerniejszY WAŁEK ŚLIMAKOWY Nowy wałek ślimakowy pozwala na osiągnięcie pokaźniejszej wydajności i jest łatwiejszy w czyszczeniu. Większy i mocniejszy wałek ślimakowy pozwala na jednoczesne wyciskanie większej ilości części w tym samym czasie, z bez obawy zatrzymania urządzenia czy uszkodzenia wałka.

W komplecie znajduje się komplet dwóch sit, z niedużymi oraz większymi otworami. Pierwsze spełni oczekiwania w sytuacji twardszych owoców i warzyw, z grubszymi oczkami nieprzeciętnie poradzi sobie z miękkimi produktami, rozszerzając ilość błonnika w soku i zagęszczając go.

większY I MOCNIEJSZY SILNIK Moment obrotowy silnika użytkowanego ma modelu HW Pro został zwiększony o 50 kilogramów na centymetr (kgfcm) w porównaniu z silnikiem wykorzystywanym w wyciskarkach do stosowania domowego oferując, pokaźniejszą moc i efektywność.

postępowy, silnik zezwala na nieustanną pracę bez efektu przegrzania wyciskarki. Hurom HW do gastronomi choćby po pięciu godzinach ciągłego stosowania, zezwala na wyciskanie bez obawy o przegrzanie silnika (zródło Hurom centrum R&D).

Mimo większej mocy, Hurom HW pracuje tak samo cicho jak prawidłowo znane wyciskarki domowe. Wyjątkowo spora MISA X3 - TRZY PEŁNE ZESTAWY W STANDARDZIE Hurom HW Professional ma misę o objętości jednego litra. W pudełku znajdują się aż trzy pełne zestawy mis, zezwalające w razie potrzeby na szybką zmianę rodzaju wiciskanego soku.

Misa o pojemności 1000ml pozwala wycisnąć dużą liczba soku, bez konieczności opróżniania pojemnika. Dla porównania, wyciskarki do korzystania domowego oferują pojemność jedynie 500ml. Transparentny materiał misy pozwala starannie śledzić ilość płynu i precyzyjnie odmierzyć konieczną liczba soku.

STAL NIERDZEWNA Dzięki zastosowaniu najkorzystniejszych materiałów ze stali rdzoodpornej, wszystkie elementy są higieniczne i trwałe, a jakość najnowszego Hurom HW PROFESSIONAL jest nadzwyczajna. Całości dopełnia spektakularny design urządzenia nagrodzony IF Design Award 2015.

udoskonalonA OBROTOWA SZCZOTKA CZYSZCZĄCA kolista szczotka genialnie oczyszcza sito i powoli miesza wyciskane owoce i warzywa. proste wstępne czyszczenie wyciskarki, starczy napełnić misę wodą,uruchomić urządzenie, a szczotka zlikwiduje pozostałości nagromadzone na sicie.

ulepszona szczotka w wyciskarce do gastronomi Hurom WH lepiej radzi sobie z mieszaniem towarów miękkich, bananów czy truskawek. MANETKA DO REGULACJI GĘSTOŚCI SOKU nieszablonowy regulator pulpy umożliwia wybór typu uzyskanego soku, od czystego i transparentnego po bardziej zagęszczony koktajl z większą ilością drobin owoców (błonnika).

Specjalnie dla Hurom HW PRO konstrukcja manetki została udoskonalona, przez co jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze. Nieskomplikowany W OBSŁUDZE Wyciskarka do gastronomi Hurom HW jest zaprojektowany tak żeby jego obsługa była jeszcze łatwiejsza i instynktowna.

Przycisk REVERS pozwala na uruchomienie urządzenia w sytuacji blokady na twardych produktach. Wyświetlacz LED pozwala szybko zorientować się w aktualnym stanie pracy urządzenia. SCENTRALIZOWANY WYLOT SOKU Wylot soku w nowym Hurom HW PRO został scentralizowany umożliwiając, łatwą obsługę i adaptację urządzenia w każdej przestrzeni.

Lata doświadczenia firmy w Hurom Juice Cafe pomogły w opracowaniu wygodnego i w pełni funkcjonalnego urządzenia o pięknym designie. POZOSTAŁE informacje Zawieszany upychacz - pozwala przecisnąć poprzez wlot wyciskarki większe kawałki owoców i warzyw.

Nowy uchwyt umożliwia komfortowe odwieszenie upychacza na wyciskarce, bez konieczności odkładania go poza urządzeniem. Korek niekapek - umożliwia przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu.

Korek w Hurom HW PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita. WYCISKARKA DO GASTRONOMI HUROM HW DLA klientów KOMERCYJNYCH Misa o powiększonej objętości umożliwiająca wyciskanie większej ilości soku pokrywa ze szczotkowanej stali rdzoodpornej o wzmocnionej niepodatności świeże sito o większej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy Podświetlenie LED powiadamiające o stanie pracy wyciskarki Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do korzystania domowego Specjalistyczny silnik dopasowany do pracy ciągłej Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane elementy lepsze szczotki czyszczące zapobiegają przelaniu soku Zatyczka niekapek.

Pozwala odlać odmierzoną liczba soku i uniemożliwia kapaniu Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki Nagroda. IF Design Award Korpus wyciskarki do soków Misa Druga misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do przezroczystych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiemw Trzecia misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do klarownych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiem Korek niekapek Wałek z ultemu Obrotowa szczotka Sito do przezroczystych soków Sito do gęstych soków Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dwa komplety zapasowych wycieraczek do koszyczka obrotowego Dwie zapasowe uszczelki do korka niekapka Popychacz Instrukcja

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki