Omega VRT352 Ocena produktu:

od 1300,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Omega
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: czerwony, srebrny, biały, bordowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 70 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
  • Pojemnik na sok: tak
Oferty (2)
Opis produktu

Model wyciskarki OMEGA VRT352 to przełomowa wyciskarka, która łączy ze sobą niezwykłą i innowacyjną technikę wyciskania soków (tłoczenia) „na zimno" i pionowy design.

Wyciskarka, która zatrzymuje wszelkie cenne enzymy i składniki odżywcze w sokach. Warzywa i owoce w niemal „żywej" postaci to oferta Omegi VRT352.

Wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to tłoczenie soków z warzyw i owoców przy szybkości 80 obrotów na minutę, co uniemożliwia ich napowietrzaniu się, dzięki czemu soki mogą być przechowywane do 72 godzin bez utraty jakichkolwiek komponentów odżywczych. Oznacza to, że otrzymacie Państwo maksymalną ilość żywych enzymów, a także cennych składników odżywczych oraz minerałów i witamin zawartych w sokach wyciskanych owoców i warzyw, co pozwoli w pełni docenić ich dobroczynny wpływ.

Możliwość uzyskiwania soku z trawy pszenicznej

Pionowa wyciskarka do soków OMEGA to powiększona produktywność uzyskiwanego soku z trawy pszenicy aniżeli kiedykolwiek przedtem. Ślimak wytwarzany z GE Ultem typu „heavy duty" i dwa rodzaje sit (do soków gęstych i przejrzystych), to jeszcze większa efektywność w uzyskiwaniu soków z trawy pszenicznej czy zielonych warzyw liściastych.

sugerowana wyciskarka jest zaopatrzona aż w trzy rozmaite sita, a każde z nich spełnia inną funkcję.

  • Sito podstawowe jest wyposażone w nad wyraz małe mikrootwory i dzięki niemu możemy uzyskać sok niesamowicie transparentny, bez miąższu

  • Sito do musów pokaźniejsze mikrootwory dlatego również z tej propozycji koniecznie powinny skorzystać wszystkie osoby, które uwielbiają geste soki z miąższem. Przy pomocy tegoż sita można przygotować nie tylko gęste soki, lecz jak sama nazwa mówi, rozmaite musy i przeciery. Warto go użyć chcąc przygotować gęste danie dla śladowego dziecka

  • Sito zewnętrzne do krystalicznych soków jest specjalnie dopasowane do pojemnika na sok. Stanie na wysokości zadania, jeśli uwielbiamy szczególnie przezroczyste napoje

Wyciskarka typu „heavy duty"- do korzystania komercyjnego

Najnowsza wyciskarka do soków wyposażona w zgniatacz ślimakowy wyciskająca soki, który umieszczony pozostał pionowo.

OMEGA VRT352 zaopatrzona jest w sito wyprodukowane z tworzywa ULTEM GE, co kwalifikuję tą wyciskarkę jako sprzęt „heavy duty". Sito wyprodukowane z tworzywa ULTEM GE jest 8 razy mocniejsze i wytrzymalsze w porównaniu do innych plastikowych sit, co powoduje, iż jest to urządzenie dla osób, której wyciskanie soków biorą na poważnie.

Wyciskarka do soków OMEGA to fason i klasa

Pionowa wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to stylowy design, kompaktowy, progresywny i najwyższej jakości towar niezbędny w Twojej kuchni. Skorzystaj z wygody jaką daje wyciskarka wyekwipowana w pionowy ślimak i zyskaj więcej przestrzeni w swojej kuchni, dzięki niepokaźnym gabarytom wyciskarki.

technologia

Pionowa wyciskarka do soków OMEGA VRT352 łączy w sobie funkcjonalność i produktywność, abyście mogli Państwo otrzymać maksymalna ilość soku z wyciskanych warzyw czy owoców przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich drogocennych enzymów, składników odżywczych, minerałów i witamin. Wyciskarka zaopatrzona jest w dodatku w samoczyszczący się system oparty na szkielecie wrac z silikonowymi wycieraczkami, który pomaga utrzymać sito w czystości, a także powiększa wydajność wyciskarki.

Wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to gwarancja najlepszych jakościowo, świeżych i zdrowych soków warzywnych, owocowych, oraz soków z trawy pszenicy. OMEGA VRT350 mieści:

- sito wytwarzane z tworzywa ULTEM typu „heavy duty"

- ślimak wykonany z tworzywa ULTEM rodzaju „heavy duty"

- dwustopniowy system wyciskania soków na niskiej prędkości

- zmniejszona liczba piany i efektu pienienia się soków podczas wyciskania

- tłoczenie soków przy szybkości 80 obrotów na minutę dla uzyskania stosownie najkorzystniejszego efektu

- 3 sita, dzięki którym możliwie jest uzyskanie jednocześnie gęstych, jak i transparentnych soków i wyjątkowo przezroczystych

- samoczyszczący się system

- pokaźny rozmiar wylotu pulpy

- jest to urządzenie nieskomplikowane w obsłudze oraz proste do złożenia i czyszczenia

- 10 lat gwarancji na zastosowanek domowy

Dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie

Wielu dietetyków, specjalistów od żywienia, czy lekarzy zgodnie przyznaje, iż wpływ surowej diety- czyli spożywanie nieprzetworzonego, świeżego jedzenia, tj, owoce, warzywa, orzechy, czy ziarna to dobra dawka błonnika w diecie, co udoskonala kondycję, samopoczucie i ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Taki sposób odżywiania się to szybki powrót do zdrowia po przebytych chorobach, a także pozytywny zastrzyk energii.

Najłatwiejszym i chyba najprzyjemniejszym sposobem zapewnienia sobie wszystkich dóbr, minerałów, części odżywczych, i enzymów zawartych w warzywach, owocach i innych jest tłoczenie na zimno.

Większość sokowirówek pracuje na obrotach 1,650- 16,000 obr/min., co niszczy zawarte w owocach i warzywach cenne komponenty odżywcze, enzymy, i powoduje szybkie rozwarstwienie się soków krótko po ich uzyskaniu. Dlatego OMEGA VRT350 to system wolnego wyciskania/ tłoczenia soków na zimno przy prędkości 80 obr/min, co zapobiega napowietrzaniu się soków i zezwala na ich przechowywanie poprzez 72 godziny.

zestaw zawiera:

1. Wyciskarka
2. Pojemnik na pulpę i sok
3. Obudowa modułu miażdżącego
4. Ślimak z Ultemu
5. Sitko do soku z Ultemu
6. Sitko do musów
7. Sitko na pojemnik
8. Pokrywę modułu miażdżącego
9. Szczoteczki silikonowe
10. Szczoteczkę do czyszczenia
11. Popychacz
12. Instrukcję

Podstawowe atrybuty techniczne i użytkowe

OMEGA VRT 350 HD w skrócie:

Wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to niezwykła sprawność jakiej można spodziewać się po wyciskarkach, które wyciskają/ tłoczą soki na zimno, w połączeniu z pionowym designer to wysmakowane i niewielkie (gabarytowo) urządzenie. VRT352 wyciśnie maksymalną ilość świeżego, „żywego" soku z warzyw, owoców, warzyw liściastych, traw pszenicy przy wytworzeniu drobnej ilości piany.

Tłoczenie soków na zimno

Pionowa wyciskarka do soków OMEGA VRT352 to najlepszy sposób na uzyskanie soków z owoców, warzyw, traw pszenicy, czy warzyw liściastych, tj. Marchew, buraki, jabłka, pomarańcze, kapusta, jarmuż i niemało innych. To dodatkowo gwarancja pełnego smaku i zachowania wszystkich enzymów, witamin, elementów odżywczych.

OMEGA VRT352 spotykamy osoby, który wymagają szczególnej diety, a możliwość zrobienia własnego mleka bez potrzeby kupowania drogich odpowiedników (mleko sojowe, czy mleko orzechowe), uczyni nasze życie prostszym i tańszym! Użyj naturalnego mleka, a przygotowanie własnego, pysznego tofu będzie pestką!

Omega VRT oraz wszystkie jej części posiadające kontakt z żywnością takie jak: ślimak, sitka, pokrywa modułu są wolne od Bisfenolu A o czym świadczą certyfikaty. Bisfenol A czyli powodujący raka związek chemiczny, który od lat jest używany do produkcji materiałów sztucznych, takich jak plastik, żywice epoksydowe i wielu innych. Sporo badań wykazało, iż ten trujący związek, który najistotniej dotyka swym niekorzystnym działaniem dzieci przenikał do towarów spożywczych i napoi z opakowań, w jakich się one znajdowały i w ten sposób dostawał się do naszych ciał.

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki