Smeg CJF01 Ocena produktu:

od 569,00 PLN

oszczędzasz do 88%

  • Producent: Smeg
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: czerwony, niebieski, kremowy, różowy, zielony, czarny
  • Moc: 70 W
  • Ilość prędkości: 1
  • Pojemnik na sok: nie
  • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (33)
Opis produktu

Niezwykła włoska koncepcja, oryginalny i wiecznie lubiany fason retro i przepiękne, pastelowe odcienie to seria 50’S Retro Style firmy Smeg. Oryginalny design w połączeniu z funkcjonalnością zniewoli wszelkich zwolenników nieszablonowych i wysokiej jakości towarów.

seria 50’S Retro Style to coś więcej niż zwykły sprzęt. To bezawaryjność i wyjątkowe uzupełnienie kuchennego wnętrza.Wyciskarka do cytrusów linii 50’S Retro Style to funkcjonalna propozycja dla wielbicieli świeżo wyciskanych soków.

zezwala na wyciśnięcie cytrusa do ostatniej kropli bez potrzeby zastosowania szerokiej siły. Wyprodukowany ze stali rdzoodpornej stożek wyciskający i filtr jest higienicznym rozwiązaniem. Dzięki użytemu materiałowi części te są odporne na korozję, a także mechaniczne uszkodzenia.

Aluminiowy korpus wyciskarki do cytrusów pozostał odlany ciśnieniowo, jest trwały i łatwy w czyszczeniu. Wszystkie części wytwarzane z plastiku są w pełni wolne od BPA. W dodatku wyciskarka do cytrusów posiada schowek na i nóżki przeciwpoślizgowe gwarantujące komfort korzystania.informacje technologicznE:- Główny korpus odlany z aluminium- Filtr i stożek wyciskający wykonany ze stali rdzoodpornej- Dziubek stworzony ze stali nierdzewnej zabezpiecza przed kapaniem- Pojemnik na sok, a także pokrywka z Tritan bez zawartości krzywdzących substancji, takich jak BPA- przeciwpoślizgowe nóżki- przewód zasilający o długości 1 m, który można umieścić w schowku- samoczynny włącznik / wyłącznik- wymiary: 281 x 166 x 166 mm- Moc 70 WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Nie musisz jeszcze martwić się dostawą.

Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki