• Producent: Elektronik-Star
  • Kategoria: Wzmacniacze samochodowe

Zmasowany atak mocy – 2800 W – takibędzie twój sound system jeśli zainstalujesz w aucie bezkompromisowy pakiet nagłaśniający samochodowy "Black Line 420". To o czym Ty decydujesz, to tylko dobórmuzyki, którą usłyszysz poprzez dwa głośniki 3-drożne o mocy 800 W każdy,wspierane poprzez dwóch „obfitych braci" zamontowanych w bagażniku.

Disco Feeling w aucie – to właśniedaje wzmacniacz i dwie perfekcyjne trzydrożne i dwuosiowekolumny głośnikowe. Okablowanie w zakresie dostawy. Komplet nagłaśniający samochodowy "Black Line 420" powstał we współpracy technikówdźwięku i specjalistów nagłaśniania samochodów, którzy wymarzyli sobie perfekcyjnysystem nagłaśniający dla aut – tak powstała symbioza wzmacniacza i głośników, którełączą się w sound system o mocy maksymalnej 2800 W.

A wszystko jako „zestawrodzinny"! Wzmacniaczdysponuje mocą 2800 watów i rozdziela ją na głośniki 16,5 cm (6") i 10 cm(4"). Okablowanie dostarczonewraz z zestawem pozwala na natychmiastowe nagłośnienie pojazdu.

Zapomnijcie omdłej muzyczce, bo nareszcie będziecie mogli docenić ciśnienie i dynamikę! Uwaga – wygląd kabli może się różnić od tych, które widnieją na zdjęciu.

Podobne produkty w kategorii Wzmacniacze samochodowe