• Producent: Elektronik-Star
  • Kategoria: Wzmacniacze samochodowe

Swoją najnowszą kolekcją wzmacniaczy producenci z AUNY udowodnili, iż wiedzą co to znaczy korzystny bas. Informacje technologiczne mówią same za siebie: 10000 W mocy, silne filtry dolno- i górnoprzepustowe i podbicie basu Super Bass Boost.

Oprócz tego producenci zwrócili ponadto uwagę na solidność i niebanalny design. Auna CS-65831 to para 3-drożnych koncentrycznych głośników samochodowych. Ich moc maksymalna to 800W - a to daje posłuch.

Membrany głośników Auna zostały wykonane z odpowiednią sztywnością i są wyśmienicie wyważone co wyraźnie słychać w przezroczystości dźwięku. Na dodatek na powiększenie efektywności i korekcję zniekształceń wpływaja obszerna cewka ASV.

Neodym zaimplementowany w głośniku wysokotonowym (tweeterze) kreuje bardzo silne pole magnetyczne co na dodatek powiększa czułość cewki i ostatecznie pomaga w zoptymalizowaniu dźwięku. Miłym aspektem wizualnej strony głośników Auna CS-65831 jest nie rzucający się w oczy design: bezpretensjonalna czarno-srebrna barwa pasująca do wnętrza każdego samochodu.

rojektanci, a także inżynierowie z Auny zaprzysiegli wiernosc glebokim i poteznym basom, a trzymajac sie konsekwentnie swoich zalozen juz dawno przescigneli konkurencyjnych producentów. Najnowsza generacja subwooferów Auny zachowuje uznana technologie, a do tego wprowadza ja w zycie podwójnie.

Podwójny subwoofer zostal zamkniety w czarnej, zoptymalizowanej komputerowo skrzyni basowej, która do minimum ogranicza rezonanse. Koncowy efekt to 2400 W mocy szczytowej subwoofera, który swietna jakosc dzwieku zachowuje nawet w granicznych czestotliwosciach i daje kazdemu odczuc przeszywajaca moc basów.

Podobne produkty w kategorii Wzmacniacze samochodowe