• Producent: Auna
  • Kategoria: Wzmacniacze samochodowe

Auna W2-Ac400 to potężny 4-kanałowy wzmacniacz samochodowy z korzystnymi osiągami technologicznymi i charyzmatycznym wyglądem. Obudowa o niskim stopniu rezonansu pozwala stworzyć genialną panoramę dźwięku, gdzie niski, konktretny bas jest idealnym dopełnieniem gęstych tonów średnich poprzecinanych swobodnie rozsianymi dźwiękami wysokimi.

Moc maksymalna urządzenia to 360W RMS, 4000W max., która jest w pełni kontrolowana poprzez 4-kanałowy wzmacniacz. W razie zapotrzebowania Auna W2-Ac400 może współpracować z aktywnym Subwooferem, wszystko aby moc zestawu samochodowego Hi-Fi przenieść na jeszcze wyższy poziom.

Elegancką czarną obudowę eksponuje ponadto akrylowo-szklana powłoka stanowiąca rewelacyjne dopełnienie metalicznych pasków znajdujących się z na szerszej ściance. Sam napis podświetlają niebieskie diody LED, których refleksy subtelnie lśnią na obudowie.

Max. Moc jest mocą wyjściową, która może dojść do wzmacniacza przez niedługi czas. Muzyka może być odtwarzana na poziomach głośności z pełnymi dynamiki, wzmacniaczy i głośników zmaja za każdym razem rezerwe mocy.

To zezwala na odtwarzanie krótkoterminowego bodźca (np bęben w muzyce elektronicznej), bez części technologicznych, które zostaną uszkodzone.

Podobne produkty w kategorii Wzmacniacze samochodowe