• Producent: Auna
  • Kategoria: Wzmacniacze samochodowe

Auna AMP-CH04 jest sprawną 4-kanałową końcówką mocy do samochodu o korzystnych osiągach technicznych i charyzmatycznym wyglądzie. Nierezonująca obudowa imponuje szeroką panoramą dźwięków, składającą się z wyraźnych, gęstych i czysto brzmiących tonów niskich, średnich i wysokich.

Moc szczytowa osiąga poziom 2800W bez uszczerbku na trwałości i jakości 4-kanałowego wzmacniacza. Do połączeń z przeróżnymi systemami audio służą wejścia nisko- i wysokopoziomowe. Od strony wizualnej urządzenie pokazuje się czarnym zagruntowaniem, przystrojonym metaliczną płytą i srebrnymi paskami.

Sześć umieszczonych w obudowie żarówek LED formuje subtelne, odblaskowe oświetlenie wzmacniacza. Max. Moc jest mocą wyjściową, która może dojść do wzmacniacza poprzez niedługi czas. Muzyka może być odtwarzana na stopniach głośności z pełnymi dynamiki, wzmacniaczy i głośników zmaja za każdym razem rezerwe mocy.

To zezwala na odtwarzanie krótkoterminowego bodźca (np bęben w muzyce elektronicznej), bez elementów technicznych, które zostaną uszkodzone.

Podobne produkty w kategorii Wzmacniacze samochodowe