• Producent: Auna
  • Kategoria: Wzmacniacze samochodowe

Producenci Auny specjalizują się w silnych, bezkonkurencyjnych basach, powalających swoją potęgą i głębią. Najnowsza generacja subwooferów Auna bazuje na sprawdzonej tradycji ich siły, podwajając jej możliwości.

Całość zamknięta jest w głęboko-czarnej, optymalizowanej komputerowo obudowie. Rezultat: 1600W mocy szczytowej, bez utraty krystaliczności dźwięku nawet w obszarach maksimum. Auna AMP-CH06 jest efektywną 6-kanałową końcówką mocy do samochodu o korzystnych osiągach technologicznych i charyzmatycznym wyglądzie.

Nierezonująca pokrywa rozciąga szeroką panoramę dźwięków, składającą się z wyraźnych, gęstych i czysto brzmiących tonów niskich, średnich i wysokich. Moc szczytowa osiąga poziom 5000W bez uszczerbku na trwałości i jakości 6-kanałowego wzmacniacza.

Do połączeń z przeróżnymi systemami audio służą wejścia nisko- i wysokopoziomowe. Od strony wizualnej urządzenie prezentuje się czarnym zagruntowaniem, przystrojonym metaliczną płytą i metalicznymi paskami. Sześć umieszczonych w obudowie żarówek LED generuje subtelne, odblaskowe oświetlenie wzmacniacza.

Max. Moc jest mocą wyjściową, która może dojść do wzmacniacza przez niedługi czas. Muzyka może być odtwarzana na stopniach głośności z pełnymi dynamiki, wzmacniaczy i głośników zmaja za każdym razem rezerwe mocy.

To umożliwia odtwarzanie krótkoterminowego bodźca (np bęben w muzyce elektronicznej), bez części technologicznych, które zostaną uszkodzone. Od samego początku swojej działalności inżynierowie i projektanci z Auny kładli szczególny nacisk na jakość basów i niczym opętani dążyli do ciągłego poprawiania swoich produktów.

Najmłodsza generacja głośników samochodowych Auna osiągając moc maks. 600 W tylko to potwierdza i perfekcyjnie sprawdza się w najróżniejszych samochodowych kompletach HiFi. Pod względem designu efektowny, choć nie przesadnie, wygląd głośników przypomina o korzeniach ich projektantów wśród wielbicieli tuningu.

Czarny kosz zestawiony ze srebrnymi elementami buduje dojrzałą kombinację.

Podobne produkty w kategorii Wzmacniacze samochodowe