Garmin Forerunner 235, 010-03717-49 Ocena produktu:

od 829,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Zegarki sportowe
Oferty (8)
Opis produktu
3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

Zegarek GPS do biegania z pomiarem tętna na nadgarstku
  • Mierzy dystans, tempo, czas, tętno i dużo innych parametrów
  • Funkcje online¹: samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, śledzenie na żywo, podpowiedzi audio, powiadomienia z telefonu i udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych
  • Funkcja śledzenia intensywności² zlicza kroki, dystans, kalorie i liczba snu w ciągu dnia
  • Pobieraj pola danych, tarcze zegarka, widżety i aplikacje ze sklepu Connect IQ™
Tętno mierzone na nadgarstku
Forerunner 235 został wyposażony w optyczny detektor tętna, który mierzy tętno na nadgarstku, co pozwala biegać bez paska na klatkę piersiową. Jego barwny wskaźnik wyświetla aktualną strefę tętna oraz liczbę uderzeń serca na minutę.

Personalizacja zegarka i treningu
Każdy biegacz jest inny i ma inny cel. Pobierz na zegarek progresywne plany ćwiczeń i treningów z serwisu Garmin Connect i osiągnij założony cel. Można nawet personalizować pola danych, pobierać tarcze zegarka, widżety, aplikacje — wszystko za darmo w sklepie Connect IQ.

Bieganie po drogach i w terenie
zaimplementowany akcelerometr rejestruje dane dystansu i tempa w trakcie biegów na bieżni albo na torach wewnątrz pomieszczeń — bez zapotrzebowania inwestycji w oddzielny sensor na nogę. Poza tym zegarek pełni funkcję monitora energiczności, zliczając kroki i kalorie przez cały dzień. Przypomina także o ruchu, jeśli siedzisz w miejscu przez dłużej niż godzinę. Forerunner 235 korzysta z systemów satelitarnych GPS i GLONASS, dzięki temu ekspresowo i skrupulatnie ustala pozycję — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie albo w pobliżu wysokich budynków.
To proste.
Zwięzłe, przystępne do zrozumienia wykresy, mapy czy grafiki w aplikacji Garmin Connect Mobile pomagają w wygodny sposób pilnować dynamiczności, śledzić postępy oraz przesyłać i udostępniać bezprzewodowo adekwatne informacje bezpośrednio do serwisu Garmin Connect. Dzięki temu możesz konkurować ze znajomymi i rodziną w tygodniowych wyzwaniach na liczbę kroków lub biegów i porównywać wyniki w czasie rzeczywistym, korzystając z funkcji LiveTrack. Możesz także zastosować funkcje łączności bezprzewodowej do odbierania aktualnych informacji o pogodzie, prognoz oraz inteligentnych powiadomień na ekranie zgodnego urządzenia Garmin.

staranność śledzenia aktywności
Monitory aktywności marki Garmin z założenia mają dostarczać informacji namawiających Cię do prowadzenia dynamicznego, zdrowego trybu życia. Urządzenia te wykorzystują czujniki, które śledzą ruch oraz wykonują inne pomiary. Skategoryzowane poprzez nie informacje odzwierciedlają aktywność i rejestrowane właściwości tylko w przybliżeniu — dane o stworzonych krokach, śnie, pokonanej odległości, tętnie i kaloriach mogą nie być w pełni dokładne. Monitory aktywności producenta Garmin nie są urządzeniami medycznymi, a dostarczanych przez nie danych nie należy wykorzystywać do celów medycznych, do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Producent Garmin zaleca skonsultowanie się ze swym lekarzem przed podjęciem jakiegokolwiek rodzaju treningu.

staranność nadgarstkowego pomiaru tętna (Elevate)
Optyczny nadgarstkowy detektor tętna (HR) do sprzętów Garmin stanowi wartościowe narzędzie, które w dowolnym momencie dostarcza skrupulatne informacje o tętnie użytkownika. Optyczny detektor tętna został zaprojektowany,obserwować tętno użytkownika 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Częstotliwość pomiaru tętna różni się w zależności od poziomu intensywności użytkownika. Gdy rozpoczynasz energiczność z urządzeniem optycznym HR producenta Garmin, detektor optyczny HR dostarcza informacje częściej, ponieważ jest on stale włączony i stara się dokonywać pomiarów tętna przez cały czas trwania dynamiczności. Celem jest częstsze dostarczanie użytkownikowi precyzyjnych pomiarów tętna podczas trwania danej aktywności.

Nasza technika nadgarstkowego pomiaru tętna jest wysoce innowacyjna, jednak ma ona pewne ograniczenia, które mogą spowodować, iż odczyty tętna będą w pewnych okolicznościach niedokładne. Okoliczności te obejmują atrybuty fizyczne użytkownika, dopasowanie urządzenia oraz wariant i dynamiczność wykonywanych czynności. Danych pochodzących z czujnika HR nie należy wykorzystywać do celów medycznych, ani do diagnozowania, leczenia czy uniemożliwiania chorobom i stanom.

1W przypadku wykorzystania w połączeniu ze zgodnym smartfonem.
³ w sytuacji użycia w połączeniu z aplikacją przenośną Garmin Connect Mobile.

W zestawie:
  • Zegarek sportowy GPS Forerunner 235
  • Podstawka do ładowania/zapisu informacji
  • Dokumentacja

Podobne produkty w kategorii Zegarki sportowe