• Producent: VirtualEye
  • Kategoria: Zestawy alarmowe

KOMPLETNY BEZPRZEWODOWY ALARM GSM 3 CZUJKI +SYRENA Jeden z najtańszych alarmów GSM na rynku, który ma w 100% polską wersję - komunikaty głosowe w j. Polskim, wiadomości SMS w j. Polskim, rozmowa tel.

w j. Polskim. ALARM GSM Z PEŁNYM ZESTAWEM CZUJEK Alarm GSM jest jedną z najtańszych form zabezpieczenia domu, biura, producenta, pomieszczeń magazynowych. Urządzenie jest w pełni kompletne i gotowe do użycia - wystarczy zakupić i zainstalować kartę SIM.

Urządzenie, które proponujemy zostało dokładnie spolszczone łącznie z komunikatami głosowymi i treścią wysyłanych wiadomość SMS! Wysokiej klasy alarm GSM z dodatkowymi czujkami w pakiecie - najbogatszy pakiet na rynku artykuł fabrycznie nowy - nigdy nieużywany Powiadomienie SMS Czujniki PIR czujka otwartych drzwi bardzo głośna syrena Aplikacja na smartfona Pilot zdalnego sterowania Polska wersja językowa Alarm ma funkcję powiadamiania wysyłając SMS-y, a także dzwonienia pod wskazy nr telefonu komórkowego (maksymalnie do 6 nr telefonów ).

Do centralki starczy włożyć kartę SIM (brak w komplecie), skonfigurować zgodnie z instrukcją obsługi i cieszyć w pełni funkcjonalnym domowym systemem alarmowym. W wypadku uruchomienia się alarmu włącza się syrena alarmowa, a Ty zostajesz poinformowany bezpośrednio na jeden z wcześniej określonych numerów telefonu.

Alarm zainstalujesz sam bez pomocy serwisu, wystarczy podłączyć zasilanie, zamontować czujniki, które generują nieszablonowy kod i łączą się same z centralką i w sytuacji naruszenia bronionej strefy wzbudzą alarm o czym zostaniesz powiadomiony za pomocą sms-a lub połączeniem alarmowym.

Centrala współpracuje z wieloma typami czujników przewodowych, a także bezprzewodowych umożliwiając stworzenie zaawansowanej instalacji alarmowej obsługującej nie tylko charakterystyczne zdarzenia jak włamanie, wybicie szyby,na dodatek pożar, zalanie, ulatnianie się gazu, zanik zasilania, odcięcie linii telefonicznej.

CENTRALA Centrala czyli mózg całego systemu alarmowego. Polska wersja powiadomień głosowych. Z centralą komunikujemy się za pomocą SMS-ów. Wysyłanie komend ułatwia nam przeznaczona aplikacja na iOS i Android.

BEZPRZEWODOWY detektor RUCHU PIR 2x sensor PIR w komplecie - czujniki bezprzewodowe! sensor podczerwieni umożliwia wykrycie ruchu w pomieszczeniach. Wykrywanie ruchu opiera się na wyjątkowo dokładnym pomiarze temperatury.

Informacja o detekcji przekazywana jest drogą radiową. BEZPRZEWODOWY czujka OTWARCIA DRZWI progresywny kontaktron - wersja bezprzewodowa! detektor umożliwia wykrycie otwarcia drzwi, okna itp. Wykrycie następuje gdy dwa części zostaną oddalone od siebie.

Wykorzystano tu kontaktron, składnik elektroniczny reagujący na pole magnetyczne. Magnes instaluje się na skrzydle okna lub drzwi. Informacja o detekcji przekazywana jest drogą radiową. PILOT ZDALNEGO STEROWANIA Najnowsza wersja pilota - 2 sztuki w komplecie!

Pilot ma za zadanie uzbrajać, rozbrajać alarm i uruchomić go gdy zajdzie taka potrzeba. HIT! KOMUNIKACJA SMS Z ALARMEM W JĘZYKU POLSKIM, KOMENDY GŁOSOWE W JĘZYKU POLSKI, ROZMOWA TEL. W J. POLSKIM! OPIS CENTRALI: Slot na kartę SIM.

Włączanie wewnętrznego akumulatora. Przycisk funkcyjny. Gniazdo zasilania. Gniazdo syreny. Przewodowe wejścia alarmowe. Sygnalizacja statusu diodami LED. W zestawie: Centrala alarmowa z polskim językiem ( polskie komunikaty głosowe, polska wersja wysyłanych SMS-ów) zastosowany akumulator do centralki GSM 2x bezprzewodowy detektor ruchu (PIR) z baterią dopełniającą - możliwość zakupu dodatkowych czujek 1x bezprzewodowy czujnik otwarcia drzwi/okna z baterią - możliwość zakupu dodatkowych czujek 2x pilot- możliwość zakupu uzupełniającego pilota Zasilacz sieciowy Syrena alarmowa Instrukcja obsługi w j.

polskim Gwarancja Dowód zakupu (paragon / faktura)

Podobne produkty w kategorii Zestawy alarmowe