• Producent: Resident DJ
  • Kategoria: Zestawy i sprzęt DJ

resident dj DJ405USB to wszechstronny 4-kanałowy pulpit mikserski. Oprócz znacznej ilości połączy do przeróżnych i konstrukcji pozwalającej na zabudowę w stojaku rodzaju rack 48 cm (19") pulpit ma także dwa zaimplementowane interfejsy Bluetooth, a także dwa sloty USB i SD z obsługą MP3.

Mikser dysponuje wszystkimi wejściami i wyjściami do zbudowania potężnego zestawu dla DJ-a. Zróżnicowane urządzenia audio, jak np. Odtwarzacze CD i wzmacniacze, można podłączyć przez wejścia jack i cinch. Do dobrania dźwięku służy 3-pasmowy equalizer.

Szczególną zaletą miksera resident dj DJ405USB sąprzystępne sloty USB i SD, dzięki którym istnieje możliwość włączenia do miksowania utworów MP3 z nośników danych USB i kart pamięci. Porty USB i SD dają także możliwość zapisu sygnału audio jako pliku WAV.

Do innych zalet technicznych zaliczają się dwa zaimplementowane interfejsy Bluetooth umożliwiające bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu lub notebooka. Słuchawki studyjne HR-580 firmy auna zawarte w zestawie uczynią z muzyki osobiste przeżycie.

znaczne nauszniki odizolowują znakomicie dźwięki z zewnątrz i dostosowują się nadzwyczajnie dzięki miękkiej wyściółce. Niezwykle długi przewód przyłączeniowy (2,5 m) daje dużą swobodę ruchu.

Podobne produkty w kategorii Zestawy i sprzęt DJ